Rugaminte catre moderatori

Aici ajung Topicurile de prost gust si cele care nu respecta regulamentul
Locked
RAMTZY <3 aLeXa
Jucator Orang3
Zodie: Leu

Re: Rugaminte catre moderatori

Post by RAMTZY <3 aLeXa » 14 Sep 2010, 16:29

E problema cu aceste clase de IP banate, nu mai sunt useri pe server deoarece majoritatea sunt pe RDS si probabil o mare parte din ei au acele clase de IP.. parerea mea e ca este mai bine sa fie trecuti userii interzisi acolo unde trebuie si lasata lumea sa joace.. nu trebuie sa sufere si altii de pe urma greselilor altora.
You have to make the right choice. As long as you don`t choose, everything remains possible.

hiGh
Jucator Orang3
Zodie: Leu

Post by hiGh » 15 Sep 2010, 07:57

Am observat ca primesc mai multe injuraturi daca folosesc amx_smash si amx_spank pe panaramele care tot reintra. Probabil ca se repara mai greu CS decat de la destroy. Recomand cu incredere :mrgreen:

paiN
Jucator Orang3
Zodie: Sagetator

Post by paiN » 15 Sep 2010, 09:43

pentru tine ar trebuie facuta o comanda amx_high care sa fie o comasare dintre fuckoff, ban, smash, spank si destroy :lol: . am sa le folosesc :twisted:
Orang3 4 ever ! Orang3 = trecut, prezent si viitor

RpC
Ofiter Etica

Post by RpC » 01 Oct 2010, 18:20

angel din moment ce nici blondu si nici scooby nu au access aici, de ce ai mutat plangerea? inteleg ca e intre admini si "nu da bine la public" dar niciunu din ei nu este moderator (din ce-am vazut in lista de admini) ca sa aiba access la sectiunea asta si sa vada raspunsu lui kid.
Semnatura.

Locked