Rugaminte catre moderatori

Aici ajung Topicurile de prost gust si cele care nu respecta regulamentul
Locked
kiduuu
Owner
Zodie: Leu

Re: Rugaminte catre moderatori

Post by kiduuu » 25 Jun 2010, 01:00

Uite un punct de vedere si o solutie gasita intr-un mod corespunzator. Eu sunt constient de foarte multe lucruri ca nu sunt in regula, insa daca asta e lumea oferita, cu asta defilez. Vorbisem cu Angel si stabilisem amandoi ca nu e apta pentru moderator, insa ramanea de vazut ce vom face. Daca cei care au o varsta reactioneaza si procedeaza ca niste copii inapti, atunci ce pretentie sa mai am eu de la restul? Ei ar trebui sa fie imaginea acestui server, nu sa CEDEZE de parca ar face nush ce munca, de parca i-as biciui in plm. Arfe de astea de buftea si kkt-uri de acest gen eu nu mai suport din partea nimanui. Daca vrei sa ma intelegi si sa stai sa gandesti e bine, daca nu du-te unde vrei si unde nu s-a stricat serverul ca tot aici ajungi si atunci eu o sa am o raceala fata de acel cineva si nu va stii de ce, ca e kiduuu nebun si alte alea. Ce vreti sa va zic? Ca nu va suport stilul asta? Ca sunteti slabi pregatiti si ca aveti un orgoliu prostesc care va face sa suferiti in gol? Cand ma uit in consola sau pe logari, ma doare capul...daca ar fi sa iau vreo masura la orice aberatie scoasa si facuta de voi atunci as juca pe server decat eu Angel si alte persoane cu capul pe umeri. Sunt eu prost ca stau sa va satisfac pretentiile si voi nu oferiti nici macar respect inapoi. Pai imi bag si eu *CENZURAT* de acum si cand e o problema sa va descurcati daca puteti. Am atatia fani si critici incat nu pot dormi noaptea. Sunt mult prea multe exemple pe care le pot da sa arat cum ca eu am dreptate si voi nu. Cel mai bun ar fi acela cu serverul offline de acum 2 zile. A postat cineva sa intrebe de ce nu merge, doar asa ca sa arate ca ii pasa? Nimeni, si stiu ce o sa ziceti insa lasati abureala.
Mail : office@orang3.ro
YM : cs_orang3
Steam ID: junokids
Grup STEAM : http://steamcommunity.com/groups/kiduuu
Facebook : http://www.facebook.com/orang3.ro
Pentru admine cu plata aici

hiGh
Jucator Orang3

Post by hiGh » 25 Jun 2010, 01:12

Dupa mine, sloturile ar trebui acordate jucatorilor nu neaparat "godlike", dar celor care fac parte din comunitate, mai discuta pe forum, pe server.. sincer prefer 2 astfel de jucatori cu care poti schimba o vorba decat nu stiu ce pro caruia ii iese sange pe nas cand ia un gag si da cu fata de tastatura pe la sectiunea plangeri.

Cat despre treaba cu adminul dat usor, sustin ideea de a oferi fetelor nivelul de acces minim, dar atat. E ok ca metoda de atragere a fetelor dar upgrade'ul ar trebui oferit pe bune, nu pe numarul de pupici din numele threadului :>. Exemple de fete care au moderator pe bune dupa mine sunt Afrodita, nky si Nora cand mai juca pe la noi. Si Rea ar fi OK ca moderator, dar sa mai treaca niste timp :)

Oricum, ceea ce incerc sa zic aici e ca un acces, in special moderator si mai sus ar trebui dat in functie de competenta, socializare, atitudine SI cel mai important ca am inceput sa ignoram membrii ai comunitatii vechi, de treaba (blackme, tronic imi vin in minte de exemplu) in favoarea unor vedete aparute peste noapte.. cand m-am alaturat grupului aveam impresia ca vrem sa construim o comunitate, nu un server unde nimeni nu stie pe nimeni.

Si ma crezi sau nu, daca mi-ai fi cerut ajutorul si as fi avut ce sa fac cand nu a mers serverul, as fi facut-o. In fine...

q-fire
Jucator Orang3

Post by q-fire » 27 Jun 2010, 00:13

NpF nush dak asa rezolvi ceva , e doar un post facut la nervi , fiecare are probleme si la fiecare se umple paharul cateodata si iese ceva aiurea care uneori nu mai poate fi remediat ... merita sa strici niste amintiri frumoase pt o chestie d'asta sau mai e timp sa "schimbi" ceva?

DEFINITII:
Teoria: stii totul, dar nu merge nimic
Practica: merg toate, dar nu stii de ce
Eu imbin teoria cu practica: nu merge nimic si nu stiu de ce.

paiN
Jucator Orang3
Zodie: Sagetator

Post by paiN » 05 Aug 2010, 10:41

As dori sa cer un Avertisment utilizatorului dem0 pentru mesajele postate de el in topicul "Care scrie cel mai repede?" :arrow: viewtopic.php?f=24&t=1730&start=20 pentru urmatoarele motive :
1. A incercat sa ne duca de nas , pacalindu'ne .
2. Raspunsuri de genul " :lol: " , "ce tare" , ce diplomat" , "super tare", "interesant" fara a mai adauga ceva on-topic
Post Scriptum: unele din mesaje se mai pot gasi si in alte topicuri : Dicutii Generale (Fifa), Bancuri (Diverse) , Best of youtube (Diverse), Parere TV(Diverse) etc.
Domnilor va rog luati o decizie in privinta utilizatorului dem0....uitati aici hal de post viewtopic.php?f=55&t=814&start=2400 , trebuiesc luate masuri ... avertismentele par ineficiante ,ban pe 3 zile poate chiar 7 .Calmati-l!!!
Orang3 4 ever ! Orang3 = trecut, prezent si viitor

kiduuu
Owner

Post by kiduuu » 06 Aug 2010, 21:45

Multumim, vom lua masuri !

q-fire
Jucator Orang3

Post by q-fire » 09 Aug 2010, 12:36

Demo are deja 4 avertismente ,cred ca merita un concediu

DEFINITII:

kiduuu
Owner

Post by kiduuu » 09 Aug 2010, 13:05

q-fire wrote:Demo are deja 4 avertismente ,cred ca merita un concediu
Are deja concediu

q-fire
Jucator Orang3

Post by q-fire » 09 Aug 2010, 15:08

e cineva familiar cu cs 1.6 gothic?

http://www.csbestial.com/forum/Counter- ... 20368.html

DEFINITII:

warschau
Moderator Orang3

Post by warschau » 20 Aug 2010, 12:08

E doar alta porcarie care aduna 15 mii de modele si sunete tampite la un loc.
Cam aceasi chestie cu orice cs de genu.

q-fire
Jucator Orang3

Post by q-fire » 01 Sep 2010, 17:17

S-a pus un backup cumva la forum , ca lipsesc niste posturi?

DEFINITII:

Locked